Döviz Kuru

USD

USD - Dolar

Alış :      TL
Satış :    TL
USD

EURO - Avro

Alış :      TL
Satış :    TL

Yüzey Hazırlığı, zemin hazırlama, yüzey temizleme, epoksi zemin hazırlığı, beton hazırlması,

Yüzey Hazırlığı
Zemin hazırlığında istenilen ne ise, HIT, sessiz, toz kontrollü ve çevreci zemin hazırlama yöntemleri ile müşterilerine profesyonelce yüzey hazırlığı hizmetleri vermektedir.
Zemin Hazırlığı Konusundaki Hizmetlerimiz :
o Reçineli sistemlerin uygulamasından evvel gerekli alt yapı çalışmaları,
o Eski cila ve reçine esaslı zeminlerin silimi, kaldırılması,
o Toz kontrollü zemin hazırlığı,
o Betonların düzleştirilmesi,
o Eski terrazzo, mermer ve granit zeminlerin tadilatları.
Diamond Grinder Technology - Elmaslı Silim Teknolojisi
Reçine esaslı zemin kaplama uygulamalarının başarısındaki en önemli unsurlardan biri kaplama yapılacak olan altyapının doğru ve yeterli hazırlanmasıdır. HIT mekanik yüzey hazırlığı çalışmalarında, tamamı kendi bünyesinde bulunan Dünya’daki en son zemin hazırlama teknolojilerinden faydalandığından, kaplama öncesi mükemmel bir altyapı hazırlar ve bunun neticesinde zeminlere en yüksek standartlarlarda reçine kaplaması uygulamalarını gerçekleştirir.
HIT, Dünya’daki zemin hazırlığı teknolojisini yakından takip ederek bu konuda Türkiye'de en çok yatırımı gerçekleştirmiş uygulama firmalarından birisidir. Halihazırda bünyesinde bulunan, Türkiye’deki tek dev elmaslı silim makinası (HTC 850 Diamond Grinder) ile en zor betonlarda bile hızlı ve mükemmel sonuçlar elde etmektedir. Ayrıca tümü kendine ait bilye makinası (blast-truck), elmas uçlu freze makinaları, taşlama, elmaslı silim, küçük ve büyük derz kesim makinaları ile endüstiyel vakum makinalarıda bulunmaktadır.
Elmas teknolojisi, klasik zemin hazırlama tekniklerinde karşılaşılmakta olan yüksek ses, atlama, boşa vurma, kenar-köşelere girememe gibi problemleri ortadan kaldırdığı gibi, yeni avantajlar getirmektedir.
İngiltere'deki reçine üreticisi firmaların bağımsız araştırma şirketlerine yaptırdıkları araştırma sonucunda elmas teknolojisi ile hazırlanmış yüzeylerdeki yapışma gücünün, bilye makinası ile yapılmış olan yüzeylerdekinden %25 daha fazla olduğu tesbit edilmiştir.
İnsan Sağlığı ve Çevre İçin Tozsuz Zemin Hazırlığı
HIT, gerçekleştirmekte olduğu zemin hazırlığı çalışmalarında kullanmakta olduğu zemin hazırlama makinalarının bir çoğuna endüstriyel vakum makinalarını entegre ederek çalışmakta ve bu şekilde ortamın en az şekilde tozumasına sebep olmaktadır.
HİT’in yüzey hazırlığı teknolojisine vermiş olduğu önem, gerçekleştirmekte olduğu kaplama sistemlerinin güzel görünümlü ve sağlam olmasındaki en önemli nedenlerden biridir.
Kaynak : Hit Endüstriyel ( Hit Zeminler)

 
Reklam İnşaat Zemin KaplamaPolyurea Yaıltım SistemleriMimari Proje Çizim OfisiZemin kaplama Ulusoy Evden eve NakliyatPet Kutusu