Döviz Kuru

USD

USD - Dolar

Alış :      TL
Satış :    TL
USD

EURO - Avro

Alış :      TL
Satış :    TL

polyurea kaplama, polyurea, polyurea su yalıtımı, püskürtme polyurea kaplama,

Polyurea Nedir?
Polyurea gerçekten olağanüstü bir astarlama, kaplama ve derz dolgu teknolojidir. Bugün pek çok farklı uygulamalar için başarıyla kullanılmaktadır. Polyurea kaplama ve astarları daha yaygın korozyon koruma ve aşınma direnci çelik ve beton üzerinde uygulanır. Ayrıca ortak dolgu ve hızlı ayarlamak doğa, yüksek uzama ve dayanıklılık / aşınma özellikleri nedeniyle kalafat uygulamalar için geleneksel malzemelere göre müthiş avantajları var. Poliürea kalıplar içine püskürtülmesi ile kalıplanmış ve şekle sahip olabilir. Benzer şekilde, poliürea zamanda mimari kalıplı fasya uygulamalar için polistiren (EPS) üzerinden sabit kat koruyucu kabuk olarak kullanılır.

Herkesin anlaması gerekir Ana sorun adıyla Polyurea belirli bir kaplama sistemi veya spesifikasyon değildir, bu bir polimer TEKNOLOJİ bir açıklamasıdır. Çok farklı formülasyonları ve fiziksel özellik aralıkları övünür büyük bir teknoloji. Saf poliüreaların (PDA tarafından tanımlanan) vardır ve hibrid poliüre sistemleri, her sahip kendi özellikleri, avantajları ve dezavantajları vardır.Polyurea kendisi tarafından koruyucu kaplama veya eklem dolgu ihtiyaçları çözemez. Bu uygun bir yüzey hazırlığı ve astarları, doğru üretici malzeme formülasyonu, uygun ekipman, kalite kontrol denetim ve eğitimli uygulayıcılar ile belirtilir ve birlikte monte edilmelidir.

Bu web sitesinin içeriği objektif bir perspektif içine gerçek hayatta polyure bilgi, başarı ve başarısızlıkları getirmektir. Kullanıcılar ve belirteçleri formulasyon uygun kombinasyonu, sprey ekipmanı, yüzey hazırlama, astar, eğitim ve uygulama usullerini polyurea başarıya götürür ne olduğunu dikkate almak gerekir.

Yanlış eğitim,ekipman ve malzeme uyumlulukları eksikliği ve hazırlık polyurea yetersizliğine sebep nedir, ve herhangi bir koruyucu kaplama ve astar sistemi bu konuda, başarısızlık. Her zaman en iyi sonuçları elde etmek için sistem üreticinin yazılı kurallara uyun.

 
Pet Kutusu Zemin kaplama Ulusoy Evden eve NakliyatPolyurea Yaıltım SistemleriReklam İnşaat Zemin KaplamaMimari Proje Çizim Ofisi